dugun

Ses Sistemleri Hizmetimiz: 

Bütün Organizasyonların vazgeçilmezi kaliteli bir Ses sistemidir.Başta İstanbul olmak üzere tüm yurt genelinde ses sistemi kiralama hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel markaların yeni nesil güçlü ekipmanlarını kullanarak sizlere en kaliteli ses sistemi kiralama hizmetini vermeyi hedefler.Firmanızın ses sistemleri ihtiyaçlarını dünyanın en iyi markaları ve en güncel teknolojiyi kullanarak sizlere sunduğumuz  profesyonel ve ekonomik çözümlerin haklı gururunu yaşıyoruz.

  ”Ses sistemleri kiralama” hakkında bilgi almak  için lütfen bizimle irtibata geçiniz.”

 Çanakkalenin 100.Yıl Resmi Kutlama töreninde Çanakkale 18 Mart Stadyum’undaki Ses Sahne Sistemleri Kiralama ve Kurulum hizmeti firmamız tarafından yüksek başarı ile tamamlanmıştır.

Kullanım ALANLARIMIZ

Açılış Kokteyl Organizasyonu için sahne ve ses sistemi kurulumu

Üniversite ve Okul partileri için ses sistemi kiralama

Konser Festival ses sistemi kiralama

Mezuniyet Törenleri Ses Sistemi Kiralama

Okul Şenlikleri için Sahne ve Ses Sistemi Kiralama

Mağaza açılışı için bistro masa ve ses sistemi kiralama Düğün

Davet organizasyonları           

Düğün Ses Sistemi Kiralama, Renkli Ampül, Düğün Sahneleri Görüntü, Işık ve Konferans sistemleri kiralama ve satış hizmeti veren bir firmayız.

Tecrübemiz, ve yaptığımız işe olan saygımız sayesinde,ses sistemi kiralama kurulum , işletim hizmetimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

 

Davul ve Zurna Hizmetimiz:

Gelin evden çıkmadan 1 saat öncesinde davul zurna ekibimiz gelin evin kapısında hazır olur. Erkek tarafı geldiğinde davul zurnayla karşılanır. Gelin evden çıkana kadar davul zurna hizmeti devam eder. Gelin arabaya binip hareket ettikten sonra programın 1. bölümü bitmiş olur. Programa salonda devam edilir. Salonun eğlence programına göre sıra verildikçe davul zurna hizmetine devam edilir. Ortalama düğün süresi 5 saattir.